Przedszkole Publiczne nr 59 w Opolu

Pożegnanie 6-latków

W sobotę 7.06.2008r. w GOK-u odbyła się uroczystość pożegnania 6-latków. Imprezę tradycyjnie przygotowali rodzice naszych absolwentów, którym bardzo dziękujemy!
Swoich sześciolatków zawsze żegnamy ze wzruszeniem. Staramy się, aby przedszkolaki jeszcze raz na koniec wyróżniły się czymś oryginalnym. Dlatego też występy dzieci poprzedzone są szczególnymi przygotowaniami i przemyśleniami.
W programie znalazły się wiersze, piosenki, tańce i teatrzyk pt. „O kogutku Złotobutku”. Rodzice mieli okazję podziwiać umiejętności, a także sprawności dzieci tj. współdziałanie w zespole, poczucie pewności siebie, obycie z mikrofonem.
Po części artystycznej życzyliśmy 6-latkom sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła. Absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, a także dyplomiki z języka angielskiego oraz prezenty: pióra i zakładki do książek.
Były łzy wzruszenia i podziękowania od rodziców dla pracowników przedszkola „za cztery lata opieki nad dziećmi, za rodzinną atmosferę w placówce, cierpliwość i życzliwość”. Oczywiście nie obyło się również bez podziękowania dla naszych wspaniałych rodziców, którzy służyli pomocą , czynnie włączali się we wszystkie imprezy przedszkolne i prezentowali postawę przyjaciół przedszkola.
Dziękujemy panu Manfredowi za obsługę nagłośnienia oraz sprzętu muzycznego.