Przedszkole Publiczne nr 59 w Opolu

Pożegnanie absolwentów

Dnia 13 czerwca odbyło się pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Do udziału w uroczystości zaproszono rodziców, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości. Imprezę rozpoczęła część artystyczna: pożegnalne wiersze, piosenki i utwory grane na instrumentach. Tegoroczni absolwenci zaprezentowali swoje umiejętności tańca nowoczesnego, towarzyskiego, wystąpiła także mażoretka.

Przyszłym uczniom życzyliśmy sukcesów na dalszym etapie edukacji, każdy z nich otrzymał medal absolwenta, dyplom ukończenia przedszkola i książkę z dedykacją. Dyrektor przedszkola podziękowała rodzicom absolwentów za współpracę, prace na rzecz placówki, pomoc w realizacji zadań wychowawczych, organizacyjnych i wręczyła im dyplomy. Natomiast rodzice wspólnie zaśpiewali jedną z piosenek „Nutek z Brzezia” – Jak joł chodził do szkoły, po czym skierowali słowa wdzięczności i podziękowania do nauczycieli oraz pracowników przedszkola.
Uroczysty dzień w przedszkolu zakończył się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców absolwentów. Popołudnie było pełne wrażeń i pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że czasy przedszkolne na zawsze pozostaną w pamięci naszych dzieci.