Przedszkolaki witały Panią Wiosnę

Marzanna zimowa panna, słomianej sukience rozpostarła ręce… Niechaj śnieg i mrozy wiośnie się ukorzą i porą radosną zawitaj nam Wiosno!
Pierwszy dzień wiosny tak bardzo oczekiwany przez wszystkich, to początek czegoś nowego, wspaniałego jakim jest życie…. Świergot ptaków, zieleń łąk, błękit nieba …

Nasze przedszkolaki jak co roku, przygotowały Marzannę z papieru i bibuły. Każda grupa w kwiatkami w rękach przygotowanymi wcześniej w domu przez dzieci, przemaszerowała w barwnym korowodzie. Wszyscy radosnym okrzykiem witali Wiosnę a żegnali Zimę. Były wesołe pląsy i tańce, piosenki oraz wiersze i żarty. Słonko posłało nam wiosenne pierwsze promyki dziękując za tak wspaniałą zabawę. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieciom kwiatów.